Адреса Клініки:

м. Київ, вул Дмитрівська 75,
2-й поверх

Контакти:

+ 38 097 973 97 97 info@wh.kiev.ua

Графік роботи:

Пн-Пт: 8:00 - 20:00 Сб: 9:00-15:00 ПО СИСТЕМІ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАПИСУ

ПРЕНАТАЛЬНА ДІАГНОСТИКА

 

img04

ПРЕНАТАЛЬНА ДІАГНОСТИКА  (лат. prae – попереду, перед natus- народження) – діагностичні процедури, що використовуються в ході обстеження вагітної жінки для вивчення анатомічної будови плоду та вивчення анатомії розвитку дитини.

УЗД – це один з способів оцінки стану дитини без втручання в порожнину матки, тобто неінвазивно, тому УЗД можна вважати методом пренатальної діагностики який можливо використовувати досить широко та без будь-яких протипоказань.

У нашому центрі УЗД вагітним виконують фахівці, що пройшли курси міжнародного товариства ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології “ISUOG”

 

Наші переваги

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Ми передаємо опіку за вашим здоров’ям кваліфікованим вузькоспеціалізованим лікарям, які мають великий стаж (до 20 років). Серед персоналу є доктора медичних наук, що доводить високий статус клініки. Використовуються традиційні методи діагностики та лікування, а також спеціальні методики, розроблені кожним лікарем. Індивідуальні програми діагностики та лікування.

ДОСТУПНІСТЬ

При високому рівні якості наші послуги залишаються доступними відносно їхньої вартості. Ціни, порівняно з іншими клініками такого ж рівня, є помітно нижчими. Повторні візити коштуватимуть менше. Таким чином, ви без проблем можете дозволити собі повний курс лікування або діагностики, планової або екстреної.

КОМФОРТНІ УМОВИ

Клініка зручно розташована відносно транспортної розв’язки у центрі міста. Кабінети облаштовані згідно зі світовими стандартами та вимогами. Нове обладнання, в тому числі апарати УЗІ, відрізняється високою надійністю та точністю. Гарантується уважне відношення та беззаперечна лікарська таємниця.

Зв'яжіться з нами

Будь ласка, заповніть форму нижче.

up